Jolande60 57 uit Zeewolde, Flevoland
Mijn laatste Sub deed totaal niet wat er van hem gevraagd werd en heeft zijn straf moeten ondergaan. Nu dus plaats voor een nieuwe Sub maar hou rekening met een streng SM regime!!
Sub die een streng regime aan kan en van enig niveau als het kan.
Lekkere rijpe vrouw (57) wil date
Aurelie58 44 uit Westerveld, Drenthe
Normaal gesproken ben ik in iets heel gepassioneerd, maar dat is veranderd wanneer ik iets lees over BDSM. Dus hier probeer ik iemand te vinden die me zal begeleiden naar dit soort levensstijl.
Mooie milf (44) zoekt sex
Verteliklater 41 uit Tessenderlo, Vlaams-Limburg
Ik loop met een groot geheim rond en ik kan het hier nu ook niet zo neerzetten. Voor sommige mannen zal het een lekkere bijkomstigheid zijn. Dus ik had gehoopt dat we het even als volgt zouden kunnen doen. Denk je dat is een leuke vrouw stel je dan even
Strakke milf (41) wil vrijen
mooimezelf 44 uit Doetinchem, Gelderland
Al mijn ex-partners zijn te teder. Ze begrijpen niet dat ik pijn wil hebben. Ik wil gestraft worden tijdens de sex. Ik wil pijn voelen terwijl ik geniet van sex. Is dat echt zo moeilijk om te doen?
Sensuele milf (44) zoekt sex