69Pieternella69 53 uit Someren, Noord-Brabant
Ik weet niet zo goed hoe ik het moet zeggen, ik ben gescheiden omdat mijn man als hij op zakenreis was daar gebruikt maakte van escort dames, ik kon dat echt niet begrijpen hoor, ik denk als je zo een behoefte hebt laten we dan samen naar een oplossing
Mooie dame (53) zoekt man
Jelske35 45 uit Dalfsen, Overijssel
Vind je het ook zo lekker om in de natuur te neuken? Natuurlijk gaat dit moeilijk als het koud is, maar daarvoor heb ik een geil plannetje B achter de hand. Buiten seks?
Wulpse moeder (45) wil sex
Annabel69 47 uit Zutendaal, Vlaams-Limburg
Jarenlang heb ik moeten missen. Ik kreeg niks, ik moest. Nu wil ik krijgen zelfs als het niet moet!
Ik zoek nu iemand die al mijn gaatjes weet te gebruiken en goed te vullen. Geen mannen met kleine pikjes voor mij, dat heb ik lang genoeg ervaren.
Prachtige moeder (47) wil man
AnnetVanL 53 uit Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen
Ik ben pas geleden iets minder uren gaan werken. Daardoor houd ik ineens veel meer tijd over voor leuke dingen. En ik kan zo een aantal dingen bedenken waarmee wij ons samen een paar uurtjes kunnen vermaken, jij ook? Een man om mij zo nu en dan eens
Sensuele dame (53) wil date