Claartje90 53 uit Hellendoorn, Overijssel
Ik zoek iets nieuws, een man die mij weet te bedwingen aangezien mijn eigen man dat niet kan.. Jij durft heel ver te gaan met mij. Niet alleen in de slaapkamer.
Mooie dame (53) wil date
Cynthie 47 uit Heerlen, Limburg
Ik moet eerlijk bekennen dat dit wel een beetje een vreemde gewaarwording is zo. Ik, achter een man aan.... Vreemd na jarenlang aan eenzelfde man vast te hebben gezeten. Maar goed, alles gebeurt voor een reden denk ik dan maar. Ben jij die reden?
Wulpse moeder (47) wil sexdating
Lenie01 48 uit Echt-Susteren, Limburg
Wil de touwtjes uit handen geven. Sta voor veel open. Een beetje kinky en bijvoorbeeld sm buiten in een bos vind ik ook een opwindend idee. Wel wil ik zeggen dat ik in een relatie zit, en dat ook wil blijven.
Prachtige moeder (48) zoekt sex
Yoni68 50 uit Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen
Ik hoop op deze manier een leuke meester te gaan vinden die mij weer de geneugten van het SM spel bij kan gaan brengen.
SM genot, ZONDER chemische rommel aub!
Lekkere dame (50) wil neuken