HardMaarOnervarenMrs uit Overijssel in haar eigen woorden
Nieuwsgierige Meesteres, leergierig, experimenteel, zoekt een onderdanige man die doet wat ik van hem vraag. Als ik je zeg dat jij me moet neuken, dan doe je dat exact zoals ik het je opdraag. Als ik je zeg te bukken, onderga jij gedwee wat ik met je ballen en kontje ga doen... Dit zijn harde eisen, een weg terug is er niet meer als je eenmaal bij me bent.
Lydias 50 uit Ledegem, West-Vlaanderen
Een hele ervaring om aan sm te doen want eerder stond ik er totaal niet voor open. Eens je het hebt beleefd kan je niet meer zonder en wil je ook niets anders meer. Jouw pik in mijn kutje rammen is toch heerlijk.
Sexy dame (50) zoekt sex
SetmeFree 48 uit Aalter, Oost-Vlaanderen
Zeer onderdanig sletje zoekt een Meester die mij het toestaat hem te dienen. Ik heb al enige ervaring op SM gebied.
Ervaren Meester die mij opnieuw africht
Wulpse moeder (48) wil vrijen
WulpseLieke 43 uit Almere, Flevoland
Een vrouw zonder man, dat is vragen om problemen. Wij vrouwen worden dan een beetje losbandig, een beetje wild. En dat is eigenlijk zo enorm zonde want we zouden al dit lekkers ook met eentje kunnen delen voor langere tijd. Hoe vaker je namelijk
Wulpse milf (43) wil sexdating
UseMeWell 48 uit Roermond, Limburg
Ik ben als sub zeer onderdanig en zal het genot van mijn Dom / Meester ten alle tijden op de eerste plaats stellen.. Ben gehoorzaam.. stout... ondeugend maar zal ten alle tijden respect tonen naar mijn Dom / Meester. Ik hou van klasse, en zal dat
Prachtige moeder (48) zoekt date