FormaatTeltuit Pelt, Vlaams-Limburg uit Pelt

Vrouwen willen graag een zo groot mogelijke pik? Nou ik niet, die had ik bij mijn ex namelijk. 19(!!!) cm. In eerste instantie dacht ik de jackpot te hebben maar weet je? Er is helemaal niks aan qua sex. Je kunt je nooit ongeremd laten gaan want dat doet gewoon pijn. Heel veel standjes vallen bij voorbaat al af. En het is gewoon niet sexy als een man zich steeds aan het inhouden is en niet vol in je kan stoten. Dus voor mij liever een middelmaatje in het vervolg!

Schrijf je hier gratis in

Meld je direct aan om alle rijpe vrouwen te ontdekken die op zoek zijn naar sexdating! Talloze matures zoeken sex!

FormaatTelt uit Vlaams-Limburg in haar eigen woorden

Is jouw pik groter dan 15/16 cm? Sorry maar dan heb ik geen interesse. Ik wil alle remmen kunnen losgooien en weet nu dat dat met een mega pik niet kan.

Sensuele moeder van 45

  • Naam: FormaatTelt
  • Leeftijd: 45 Jaar
  • Provincie: Vlaams-Limburg
  • Land: België
  • Lengte: 170 cm
  • Geslacht: Vrouw
  • Oogkleur: Bruine Ogen
  • Haarkleur: Bruin Haar
  • Slikken: Ja
  • Condoom: Ja
  • Rimmen: Nee
  • Sextoys: Ja

FormaatTelt wil sex

Meld je eerst gratis aan
HendrikjeDeEerste 56 uit Heerlen, Limburg
De eerste en de laatste die je nodig zult hebben. Met zekerheid bied ik me aan, wetende dat je zoveel plezier en genot gaat hebben van mij. Waarom? Omdat ik al mijn gaatjes tot je beschikking stel. Ik buk, ik lig, ik hang, ik draai me om. Zodat jij de
Hitsige rijpe vrouw (56) zoekt date
PrinsesVoet 46 uit Den Haag, Zuid-Holland
Ik sta open voor een voetenslaaf. Om daarvoor in aanmerking te komen, is het absoluut noodzakelijk dat je een voeten fetisj hebt en tussen de 40 en 50 jaar oud bent. Niet eenmalig maar met een leuke vriendschap erbij voor langere tijd en wie weet
Hitsige moeder (46) zoekt date
Melanieke 41 uit Halle, Vlaams-Brabant
Ik buig graag voorover zodat ik niet kan zien wat er achter mij gebeuren zal. Ik vind het ook lekker om geblinddoekt te worden en heb nog wel wat meer uitdagingen. Wie heeft die wensen ook? Zoeken we de grenzen van de geiligheid op?
Prachtige milf (41) wil sex
CowGirlYvette 40 uit Leiderdorp, Zuid-Holland
Na mijn scheiding had ik mannen toch wel een beetje afgezworen. Niet dat ik lesbo ben geworden hoor, maar ik was er gewoon ff klaar mee. Wel kocht ik mijn beste aankoop ooit, die heerlijke dildo die je op mijn fotootjes ziet. Wat heb ik een plezier
Mooie milf (40) wil neuken