Dameinblauw 60 uit Utrecht, Utrecht
Ik neem het spel zoals het komt en voor mij kan het dus verschillende rollen betekenen. Wie speelt er mee? Dom of Sub beide welkom!
Dom of Sub, man of vrouw?
Hete oma (60) zoekt sexdating
Santox 49 uit Almere, Flevoland
Lekker toch een dame voor je hebben in nylon of een lederen pakje. Maar als die dame je dan ook nog meester wil zijn dan kan het nog veel spannender worden. Ik wil nu gevonden worden en dan lekker afspreken met een onderdanige man!
Wulpse moeder (49) zoekt date
frivool 53 uit Meppel, Drenthe
Hoi hoi, net gescheiden kom ik hier eens kijken wat er zoal te beleven valt. Ik heb interesse in soft-SM. Rollenspel, bondage, en een milde vorm van overgave. Daar word ik enorm opgewonden van.
Jij bent een dominante man, maar niet in het extreme.
Strakke dame (53) wil sex
Beveelmij 40 uit Stichtse Vecht, Utrecht
Heb jij gepaste kleding voor mij? Ik ben erg gehoorzaam en kan veel hebben. Ik wil geen littekens, geen bloed en geen gag in mijn mond. Heeft u dan wat mogelijkheden voor mij?
U heeft gepaste geile kleding, weet hoe je mij moet aanpakken en mijn
Wulpse milf (40) zoekt man