Leann 45 uit Kapelle-op-den-Bos, Vlaams-Brabant
Gescheiden en weer helemaal happy single, wat mij betreft blijft dat ook even lekker zo. Eerst lekker wat genieten van het mannelijk schoon dat zich hier bevind en later zien we wel weer verder. Open minded, niet uit op iets langdurigs of serieus,
Mooie moeder (45) wil neuken
Wil42 44 uit Heusden-Zolder, Vlaams-Limburg
Mijn man is te jong overleden door een ongeval. Ik ben nog niet aan een relatie toe, maar merk wel dat mijn poesje vaker begint te druppelen als ik een leuke man zie. Ik ben net even te onzeker om er dan werk van te maken maar aangezien hier iedereen
Mooie milf (44) wil vrijen
Befslaafgezocht! 52 uit Groningen, Groningen
Befslaaf gezocht! Ik eis complete gehoorzaamheid. Ben streng maar zeker rechtvaardig. Alleen reageren bij serieuze interesse.
Gehoorzame befslaaf M/V
Wulpse dame (52) wil man
Hannelore1 54 uit Heerlen, Limburg
Ik heb zeker niet genoeg aan een man of slaaf! Ik zoek een bijman/slaaf die me op de dagen dat mijn eigen man er niet is seksueel bevredigd door middel van (SM/BDSM) opdrachten.
Discrete Slaaf die bij mij in mijn speelkamer komt als mijn man weg
Hitsige dame (54) zoekt man