Odette88 45 uit Balen, Antwerpen
Mijn man en ik geven elkaar de vrijheid om ook andere mensen te zien. Nu is het alleen zo dat hij wel een paar dames heeft in zijn leven, maar ik ken eigenlijk niet zoveel andere mannen. Nu houden we dat gescheiden van elkaar, dus wil ik ook niet met
Sensuele moeder (45) zoekt man
Blondie81 48 uit Assen, Drenthe
Hoi ik ben op zoek naar een dominante man voor sex. Zoek een Meester die mij wil vastbinden en/of blinddoeken. En dan alles kan doen met mij. Zijn er mannen die dit willen proberen?
Dominant, wil bondage proberen
Hete moeder (48) zoekt sex
mil 55 uit Zwijndrecht, Zuid-Holland
Ik ben een onderdanige dame en ik ben op zoek naar een dominante man die mij onder de duim kan houden. Ik hou niet van plas en poep, adem ontnemen. Verder is er veel bespreekbaar met mij. Mijn harde grenzen zijn hard en daar ga ik niet over heen. Welke
Lekkere rijpe vrouw (55) wil neuken
MarjaSwitch 67 uit Herne, Vlaams-Brabant
Omdat ik zowel dominant als onderdanig kan zijn(switch) vind ik het fijn als ik ook zo een man kan vinden. Ik zoek dus een switch.
Switch die weet wat genot is
Geile oma (67) wil neuken