Nanou 60 uit Hove, Antwerpen
Ik voel mij zo triest vandaag. Wederom heb ik niet ontvangen daar waar ik zo naar verlangde. Is dat niet wat een meester behoort te doen? Ik dacht van wel? Ik heb wensen en in ruil voor overgave behoort er toch ook aan mijn wensen te worden voldaan?
Prachtige oma (60) zoekt sex
Ulrika 42 uit Roeselare, West-Vlaanderen
Domina zoekt hier een nieuwe slet. De vorige is gebroken en durft niet meer, dus beter kom je van een goede training en heb je veel weerstand. Kan ik jou ook zo makkelijk breken of ben jij beter materiaal als subje?
Hete milf (42) wil man
Rianne8171 41 uit Mechelen, Antwerpen
subje zoekt begeleider om verder te ontdekken in de BDSM . Wil mijn grenzen verleggen.
Domi of SUB met meer ervaring om mij eens de weg te wijzen in de BDSM wereld
Sensuele milf (41) zoekt sexdating
Salena 50 uit Hulst, Zeeland
Een simpele wens, na een bewogen leven, is om het nog een keer leuk en lekker te hebben met een man voor mij alleen. Ik verwacht niet dat je bij me intrekt of op je knieen voor me gaat. Maar een beetje tederheid, veel sex en heel veel lol samen zou niet
Lekkere dame (50) zoekt sexdating